Дома Македонија Претседателот на Република Македонија најави обраќање за 19:15 часот

Претседателот на Република Македонија најави обраќање за 19:15 часот

542
0
АКЦИЈА

Претседателот на државата, Ѓорге Иванов  најави обраќање на прес конференција во 19:15 часот од Вила Водно.

Во исчекување на видео пренос

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here