Дома Македонија Пратеникот Чедомир Саздовски се заканува по пораки на членови од Шарената револуција

Пратеникот Чедомир Саздовски се заканува по пораки на членови од Шарената револуција

958
0
АКЦИЈА

Пратеникот Чедомир Саздовски, кој од неодамна го напушти ГРОМ и изјави дека ќе делува како “независен” се заканува во приватна порака на  член и подржувач на Шарената револуција.

Ова го објави новинарката Јорданка Ивановска – Јоци на својот Фејсбук профил

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here