Дома Фото/Видео Урнебесно: 85 годишна бабичка го прашува Гугл Хоум за временска прогноза

Урнебесно: 85 годишна бабичка го прашува Гугл Хоум за временска прогноза

514
0
АКЦИЈА

85 годишна бабичка учи да го користи уредот гугл хоум.

Таа му се обраќа на уредот со Куку, а како и секој возрасен човек во години сака да ја дознае временската прогноза.

 

 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here