Дома Популарно Како општина Карпош и Градоначалникот се грижи за граѓаните (ФОТО)

Како општина Карпош и Градоначалникот се грижи за граѓаните (ФОТО)

518
0
АКЦИЈА

Од загрижени граѓани во општина Карпош добивме фотографии на кои се гледа грижата од Општината.

100 дена власт 100 дена лага. До сега освен сечење дрва, отпуштања на лица во Општината кои не се дел од партиската структура на СДСМ и вработувања на партиски полтрони,  нема никакви мерки за подобрување на Карпош!

Фотографиите се направени кај мостот газела, Карпош 4 – Злокуќани.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here