Дома Популарно Фото: Страшна сообраќна несреќа кај Александар Палас

Фото: Страшна сообраќна несреќа кај Александар Палас

701
0
АКЦИЈА

На булевар 8ми Септември пред хотелот Александар Палас, се случи тешка сообраќајна несреќа, помеѓу две моторни возила, Мазда 6 и Фиат.

Немаме информации дали има тешко повредени, две лица се пренесени со возила на Итна помош.

 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here