Дома Магазин Први фотографии од претепаната Наташа Беквалац

Први фотографии од претепаната Наташа Беквалац

605
0
АКЦИЈА

Викендот српските медиуми беа преполни со вести за ужасното претепување на познатата пејачка Наташа Беквалац од страна на нејзиниот сопруг.

Како што тие пренесуваат тој бил во алкохолизирана состојба кога го сторил тоа, а Наташа му ги пронашла љубовните пораки во неговиот мобилен.

Како што пренесуваат српските медиуми Наташа ја напуштила болницата во која престојувала после нападот, а српски ,,Блиц” пренесува ексклузивни фотографии на кои пејачката е во црн фустан и очила за сонце.

Се надеваме дека нејзиниот сопруг ќе одговара за своите постапки.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here