Дома Македонија Арсим Зеколи со прашање до СДСМовските “ГЕЈША”-медиуми

Арсим Зеколи со прашање до СДСМовските “ГЕЈША”-медиуми

829
0
АКЦИЈА

Во својот последен Твитер пост, Арсим Зеколи поставува хипотетичка ситуација каде што на местото на Заев би се нашол Груевски и би потпишал како што вели тој се што СДСМ потпиша.

-Одвојте минута, замижете и замислете ја хистеријата, трагедијата, паниката, повиката, галамата, пцуенката, мајко-шајката, патетиката и солзокрокодилството на СДСМовските гејша-медиуми доколку Грујо го потпишеше ова што они го потпишаа. Колку за да ја разберете нивната природа.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here