Дома Магазин Позната српска глумица во тешка состојба префрлена на интензивна нега

Позната српска глумица во тешка состојба префрлена на интензивна нега

482
0
АКЦИЈА

Познатата српска глумица Неда Арнериќ синоќа во критична состојба била хоспитализирана во белградскиот Ургентен центар.

Српските медиуми наведуваат дека Арнериќ ја пронашол нејзиниот брат, кој, откако не му се јавила на телефон, отишол кај неа, ја нашол во безсознание и повикал итна помош.

Засега надлежните официјално не ги потврдиле овие наводи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here