Дома Здравје (ВИДЕО) ЕВЕ КАКВА ЗАГАДЕНА ВОДА ПИЕМЕ ВО СКОПЈЕ!

(ВИДЕО) ЕВЕ КАКВА ЗАГАДЕНА ВОДА ПИЕМЕ ВО СКОПЈЕ!

1004
0
АКЦИЈА

На видеото кое се појави на социјалните мрежи може да видите колку е чиста водата во Скопје. Направена е споредба помеѓу филтер вода и вода од водовод.

Погледнете:

Posted by Kosta Dinev on Saturday, March 9, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here