Дома Свет Балкан Ќерката на Тpамп во Белград: Еве како Тифани со дечкото ужива во...

Ќерката на Тpамп во Белград: Еве како Тифани со дечкото ужива во кафана(Видео)

844
0
АКЦИЈА

Најмалата ќерка на Американскиот претседател Доналд Tpaмп дојде во Белград, а во Србија ќе престојува 11 дена. Од она што се гледа на видеото очигледно одлично си поминува во Белград.

На снимката која ја објави Блиц се гледа како Тифани Трамп ужива во српската музика. Тифани во друштво со нејзиниот дечко Мајкл Булос кој се школувал во Нигерија а живее во Велика Британија.

Како си поминува Тифани погледнете во видеото:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here