Дома Магазин Некст тајм: „Нешто ќе те питам бабо“ (Видео)

Некст тајм: „Нешто ќе те питам бабо“ (Видео)

1208
0
АКЦИЈА

Браќата Стефан и Мартин од „Некст тајм“ направија преработка на песната „Нешто ќе те питам бабо“.

Песната беше промовирана синоќа, а социјалните мрежи вријат од позитивни коментари.

Со фантастична преработка на песната „Нешто ќе те питам бабо“ ги разбудија емoциите кај сите Македонци.

Нивниот видео запис е паpче историја, кое никогаш нема да се заборави.

Погледнете го спотот:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here