Дома Магазин Без предрасуди: 50 мајки пееа со своите деца со Даунов синдром (Видео)

Без предрасуди: 50 мајки пееа со своите деца со Даунов синдром (Видео)

341
0
АКЦИЈА

Емотивно видео во кое 50 мајки пеат со своите деца кои имаат Даунов сидром. Видето е хит на социјалните мрежи- многу љубов, емоции, без предрасуди…

#AmorPuro

El emotivo video de 50 madres cantando con sus hijos con síndrome de Down en contra de los prejuicios. Conocé la historia completa acá http://bit.ly/2FWkcwr

Posted by Telefe Noticias on Monday, March 19, 2018

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here