Дома Спорт Мак Спорт Ареа направија химна за кошаркарскиот клуб Гостивар!

Ареа направија химна за кошаркарскиот клуб Гостивар!

594
0
АКЦИЈА
К.К. Гостивар

Една од најпопуларните групи во македонската музичка историја, сними навивачка песна за клубот од истиот град од каде што потекнуваат овие два субјекта.

Зборови не треба да се трошат, слушнете сами:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here