Дома Македонија Ако не сте знаеле според него и Турците се бopеле пpoтив османлиското...

Ако не сте знаеле според него и Турците се бopеле пpoтив османлиското poпство.

650
0
АКЦИЈА

Нов гаф на Зоран Заев овој пат од трибината која ја оддржа тој на стартот од кампањата за претседателските избори во Крушево.

Дури ни поддржувачите на Заев не можеа да успеат да се воздржат и да се изнасмеат поради гафот кој тој го кажа среде говор.

Ако не сте знаеле според него и Турците се бopеле пpoтив османлиското poпство.

Нов гаф на Заев: И Турците се бopеле пpoтив османлиското poпство…

И неговите почнаа да му се смеат…

Posted by infomax.mk on Monday, April 1, 2019

Извор Инфомакс

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here