Дома Македонија Вести ЈОГА СО ГОГА: Професорката го започнува денот со релаксирачки вежби!

ЈОГА СО ГОГА: Професорката го започнува денот со релаксирачки вежби!

290
0
АКЦИЈА

Гордана Силјановска Давкова, кандидат за претседател на државата, решила малку да се рекереира и да ги наполни батериитe.

Само што официјално започна претседателската кампања, Гога се даде на јога. Синоќа, Силјановска Давкова, кампањата за претседател ја стартуваше од родниот Охрид, а денеска на плажата Куба Либре во Охрид, медитираше со неколку пријатели и љубители на јога.

Јога дружбата утрово во Охрид помина супер.

Posted by Gordana Siljanovska Davkova on Tuesday, April 2, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here