Дома Македонија Mртов човек на столче на автобуската станица (ВИДЕО)

Mртов човек на столче на автобуската станица (ВИДЕО)

621
0
АКЦИЈА

Тело на мртов човек повеќе од 30 минути седеше на столче на автобуската станица во Скопје.

Полицијата врши увид во чекалната на автобуската станица во Скопје каде вечерва починал маж, кого, никој не го забележал дека е мртов.

Телото најмалку половина било на една од клупите пред останатите патници да сватат дека станува збор за починат човек, по што било покриено со чаршаф.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here