Дома Македонија Мицкоски: Луѓето коишто со своите дела оставаат трага никогаш не умираат

Мицкоски: Луѓето коишто со своите дела оставаат трага никогаш не умираат

304
0
АКЦИЈА

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се прости од Билјана Беличанец, актерка и екс градоначалничка на Кисела Вода, која вчера вечер беше пронајдена обесена во нејзиниот стан во Скопје.

Луѓето коишто со своите дела оставаат трага никогаш не умираат.Почивај во мир Билјана.

Posted by Hristijan Mickoski on Sunday, April 7, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here