Дома Македонија Економија Трајановски: “Google чека на граница само да го смениме името”

Трајановски: “Google чека на граница само да го смениме името”

773
0
АКЦИЈА
Александар Трајановски

Фејсбук статус на Портпаролот на ГРОМ и советник во советот на Град Скопје, Александар Трајановски:

“Стварно #google биле на граница и чекале да го смениме името за да инвестираат, ама не кај нас.
Чекај малце… го сменивме името за да #google инвестира во #србија?
Стварно сме добри соседи ејј!

П.С.
како се редеа и најавуваа инвестициите #зз почнува да личи како портпарол на Србија.

Стварно #google биле на граница и чекале да го смениме името за да инвестираат, ама не кај нас.Чекај малце… го…

Posted by Aleksandar Trajanovski on Saturday, April 27, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here