Дома Uncategorized Демолирано возило на Македонец во Грција

Демолирано возило на Македонец во Грција

467
0
АКЦИЈА
ФОТО КУРИР

До редакцијата на „Курир“ пристигнале фотографии на кои се гледа како возило марка „Тојота“ е демолирано.

„Курир“ вели дека возилото во моментот кога е фотографирано се наоѓа во местото викано Калитеа во Грција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here