Дома Популарно Ексклузивно видео: Холограм змеј на стадион како вистински

Ексклузивно видео: Холограм змеј на стадион како вистински

1247
0
АКЦИЈА

Отворањето на шампионатот во бејзбол во Јужна Кореја користеше 3D холографска технологија од 5G телефонската мрежа.

Змејот на стадионот изгледа како да е жив!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here