Дома Магазин Путин станал татко, Алина Кабаева родила близнаци?

Путин станал татко, Алина Кабаева родила близнаци?

1250
0
АКЦИЈА

Извори во Москва тврдат дека рускиот претседател Владимир Путин станал татко. Наводно, поранешната гимнастичарка Алина Кабаева, за која се верува дека е во врска со Путин, родила близнаци, пренесува „Дејли мејл“.

Оваа информација не е потврдена, а извор близок до 36-годишната Кабаева рекол дека „не коментираат гласини“.

За породувањето на Кабаева, наводно, од болницата бил испразнет цел четврти ВИП кат. Пред таа да пристигне, федерални заштитни службеници го „провериле секој агол“.

На помош дошол и познат доктор од Италија, чие име не е споменато.

Според информациите, Кабаева родила две машки бебиња.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here