Дома Свет Балкан Жарко Лаушевиќ во лоша здравствена состојба

Жарко Лаушевиќ во лоша здравствена состојба

470
0
АКЦИЈА

На познатиот српски актер Жарко Лаушевиќ попладнево му се слошило за време на ручек во познат ресторан во Земун . Состојбата била сериозна , зашто Итната помош дошла веднаш и на самото место докторите го спасувале 59- годишниот актер.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here