Дома Македонија Тешка сообраќајка во Кисела Вода, двајца загинати

Тешка сообраќајка во Кисела Вода, двајца загинати

1379
0
АКЦИЈА

Двајца загинаа во тешка сообраќајка што се случила вечерва во близина на салонот за мебел на „Мебел-Ви“ во правец накај населбата Драчево, информира Макфакс.

Во судирот учествувале два автомобила кои се целосно уништени.

Од МВР засега нема детали за несреќата.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here