Дома Свет Балкан ВИДЕО од нападот на возилото на албанскиот премиер Еди Рама

ВИДЕО од нападот на возилото на албанскиот премиер Еди Рама

752
0
АКЦИЈА

Автомобилот на албанскиот премиер Еди Рама, како и останатите возила од придружбата, биле нападанати со јајца, тврди предмети и пиротехнички средства во градот Либражд, кој е на околу 60 километри од граничниот премин Ќафасан на албанско-македонската граница.

Погледнете го видеото:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here