Дома Македонија Вести Внимавајте на автопатот Миладиновци-Штип – Се возело во спротивна лента

Внимавајте на автопатот Миладиновци-Штип – Се возело во спротивна лента

415
0
АКЦИЈА

Предупредување е постирано на Фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам за новиот автопат Миладиновци-Штип.

– Луѓе внимавајте, на автопатот Миладиновци-Штип две коли возат во спротивна лента, Патот што е за Скопје, тие возат за Штип, стои во објавата.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here