Дома Метео Големо невреме со дожд и град од Скопје за Тетово (ВИДЕО)

Големо невреме со дожд и град од Скопје за Тетово (ВИДЕО)

961
0
АКЦИЈА

Големо невреме со дожд и град од Скопје за Тетово. Се препорачува внимателно да се вози по автопат.

Погледнете го видеото:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here