Дома Македонија ПОПЛАВЕНИ КУЌИ НА ПАТОТ ЗА ТЕФЕРИЧ

ПОПЛАВЕНИ КУЌИ НА ПАТОТ ЗА ТЕФЕРИЧ

464
0
АКЦИЈА

Патот за Теферич… поплавени куќи. Општина Кисела Вода и градоначалникот Филип Темелковски никаде ги нема да реагираат, напиша во групата „Ѕид на сообраќајниот срам Билјана Велјановска.

Таа постави и видео каде се гледаат штетите.

Општина Кисела Вода и Филип Темелковски ве моломе јавите се на телефон….

Posted by Билјана Велјаноска on Wednesday, June 19, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here