Дома Македонија Маж се самоубил скокајќи од балкон во Карпош 4

Маж се самоубил скокајќи од балкон во Карпош 4

1078
0
АКЦИЈА

Маж се самоубил скокајќи од балкон во зграда во скопската населба Карпош 4, дознава Press24 од очевидци.

Според информациите, соседите го забележале безживотното тело на мажот пред зградата.

Нема информации кои се причините за самоубиството.

Соседите велат дека бил семеен човек, татко на 2 деца.

Од МВР нема информации за овој случај.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here