Дома Македонија Автомобил целосно изгоре на скопската обиколница кај Радишани

Автомобил целосно изгоре на скопската обиколница кај Радишани

384
0
АКЦИЈА

На скопската обиколница на клучката кај Радишани, нашиот репортер ни испрати видео во кое може да се забележи целосно опожарено патничко возило фиат, објавува 1 ТВ.

Како што јавија од местото на настанот противпожарната екипа немаше можност навремено да интервенира, бидејќи во рок од неколку минути возилото изгоре целосно.

Не се знае дали има жртви. Инаку, за само две недели ова е втор случај како се пали и целосно гори возило на скопската обиколница.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here