Дома Македонија Шлепер излета од патот Кичево-Охрид

Шлепер излета од патот Кичево-Охрид

423
0
АКЦИЈА

Камион шлепер излетал и се превртел крај патот на патниот правец Кичево-Охрид.

Сѐ уште не е познато дали возачот претрпел повреди бидејќи него го немало ниту во кабината ниту крај возилото.

На местото на несреќата се собрани случајни минувачи и полициски екипи.

Повеќе детали се очекуваат подоцна во тек на денов.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here