Дома Македонија Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа на булевар Србија

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа на булевар Србија

389
0
АКЦИЈА
Фото: 24info.mk

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, дознава 24 Инфо.

Според очевидци, во несреќата се повредени неколку лица, кои со возила на Итната помош се пренесени во болници.

Во судирот учествувале комби и автомобил. Судирот се случил на крстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада.

Од МВР со детали за сообраќајката ќе има во текот на денот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here