Дома Македонија ПЕНДАРОВСКИ ДЕМAHТИРА: Не му реков на Борисов љубави, туку хубави

ПЕНДАРОВСКИ ДЕМAHТИРА: Не му реков на Борисов љубави, туку хубави

1090
0
АКЦИЈА

Видеото каде претседателот Стево Пендаровски се поздравува со бугарскиот премиер Бојко Борисов вчера се прошири на социјалните мрежи.

Пендаровски, како што информираше, кога ги забележал Ана и Бојко и решил да им се придружи, всушност на бугарски јазик им вели „Каде сте, хубави?“.

Слушнете сами:

ПЕНДАРОВСКИ СО БОРИСОВ

ПЕНДАРОВСКИ СО БОРИСОВ: Љубави како си ми, имаш голем поздрав од Зоки

Posted by Infonews mk/ ИНФО ВЕСТИ on Wednesday, July 10, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here