Дома Македонија Тешко повреден скопјанец кај наплaтната станица Миладиновци

Тешко повреден скопјанец кај наплaтната станица Миладиновци

333
0
АКЦИЈА

Триесетипетгодишен скопјанец е тешко повреден откако синоќа со автомобил „Ауди“, на автопатот Скопје-Куманово, во близина на наплатната станица Миладиновци, изгубил контрола и излетал од патот.

Со тешки телесни повреди бил пренесен во комплексот клиники „Мајка Тереза“-Скопје. Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here