Дома Македонија Вести Денес во 14:30 „Лидер“ ексклузивно ќе го објави тефтерот на Боки 13,...

Денес во 14:30 „Лидер“ ексклузивно ќе го објави тефтерот на Боки 13, ќе се открие кои бизнисмени плаќале рекет и колку!

860
0
АКЦИЈА

Денеска во 14 и 30 часот Економски Лидер ќе објави ексклузивни детали од истрагата за случајот против Боки 13 и Зоран Милевски Кичеец.

-Истрагата ќе се проширува, а ние ќе објавиме кој се бил во „тефтерот“ на Боки 13, кој колку платил и со што бизнисмените биле уценувани, пишува порталот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here