Дома Македонија Вести Твит на денот: Заев како Шоиќ (ВИДЕО)

Твит на денот: Заев како Шоиќ (ВИДЕО)

2168
0
АКЦИЈА

Го имаме видеото на денот.

Кружи на Твитер а во него премиерот Заев со помош на специјален софтвер е прикажан како српскиот филмски лик Шоиќ од “Тесна Кожа”.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here