Дома Популарно Видео)ДРАМА ВО ЛЕПТОКАРИЈА ВО КАРПОШ: Маж и жена со сатар бркаа човек...

Видео)ДРАМА ВО ЛЕПТОКАРИЈА ВО КАРПОШ: Маж и жена со сатар бркаа човек среде бел ден

1583
0
АКЦИЈА

Вистинска драма се одвивала среде бел ден, денеска во Т.Ц. Лептокарија се случувало сцена како на акционен филм.

Маж и жена, најверојатно вработени во кинеска продавница за храна со сатар делеа правда со трето лице кое очигледно многу ги налутил.

Видеата се објавени на Фејсбук профилот на еден граѓанин.

Posted by Dimitar Avramovski on Wednesday, July 17, 2019

Posted by Dimitar Avramovski on Wednesday, July 17, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here