Дома Магазин забава Цените во Будва поскапи и од Монте Карло

Цените во Будва поскапи и од Монте Карло

751
0
АКЦИЈА

Фотографии кои се појавија на социјалните мрежи од еден бар во Будва во екот на сезоната, прикажуваат дека цените се превисоки.

Имено доколу сакате да испиете едн цеден портокал, треба да одвоите некаде околу 650 денари, а љубителите на ананас, еден џус ќе ги чини и до 1000 денари.

Се надеваме дека ова не се стандардните цени во секое летувалиште во Цена Гора, бидејќи на цените може да им позавиди и Монте Карло.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here