Дома Uncategorized Ексклузивно: Дојава за бomба и еваkyaција во истиот локал во Прилеп, на...

Ексклузивно: Дојава за бomба и еваkyaција во истиот локал во Прилеп, на “Пивофест”?

711
0
АКЦИЈА

Неофицијално дознаваме дека одново има дојдава за бomба во истиот локал во Прилеп. Според информациите локалот е испразнет, а на терен се присутни припадници на полициjaта.

Извор Маркукуле

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here