Дома Македонија Малолетник откако избегал од дома по расправија, пронајден во Кисела Вода

Малолетник откако избегал од дома по расправија, пронајден во Кисела Вода

249
0
АКЦИЈА

Полициски службеници вчера околу 22 часот го пронашле малолетникот за кој пред два дена неговата мајка Н.В.(36) од Скопје пријави дека се оддалечил од домот по семејна расправија.

Малолетникот бил пронајден на улицата „Народни Херои“ во скопска Кисела Вода.

Тој бил предаден на неговата мајка.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here