Дома Македонија Вести Маж со пушка пука во кучиња кај поранешната А1 телевизија

Маж со пушка пука во кучиња кај поранешната А1 телевизија

459
0
АКЦИЈА

На социјалните мрежи се појавија фотографии од маж со пушка во раката за кој очевидци велат дека пукал во кучиња кај просториите на поранешната А1 телевизија.

Ова се случува откако пред неколку дена куче беше живо запалено во гевгелиско Стојаково.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here