Дома Магазин Џенифер Лопез го прослави својот 50-ти роденден

Џенифер Лопез го прослави својот 50-ти роденден

380
0
АКЦИЈА

Џенифер Лопез важи за една од најпознатите личности, а вчера го прослави својот 50-ти роденден.

Свршеникот на својата сакана и подари скапоцен автомобил, “Porsche Carrera 911 GTS”, а на табличките ги пишува иницијалите на пејачката, односно нејзиното лого за турнејата.

Пејачката заедно со своето семејство веднаш го пробала автомобилот.

За оваа сепцијална прилика Џенифер носела фустан на Версаче, а нејзините фанови не престануваат да коментираат дека изгледа одлично и во шестата деценија.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here