Дома Македонија Маж нападна жена среде улица во Скопје (ВИДЕО)

Маж нападна жена среде улица во Скопје (ВИДЕО)

1308
0
АКЦИЈА

На видео кое е објавено на социјалните мрежи се гледа како маж турка и удира жена на улица во Скопје. На видеово се гледа дека напаѓачот по инцидентот влегува во такси возило и си заминува.

Видеото е објавено на „Твитер“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here