Дома Популарно СТРАШНО: Дедо манијак се самозадоволува во автобус на ЈСП (ВИДЕО+18)

СТРАШНО: Дедо манијак се самозадоволува во автобус на ЈСП (ВИДЕО+18)

1196
0
АКЦИЈА

До нашата редакција попладнево пристигна видео на кое јасно се гледа како дедо во автобус на ЈСП Скопје се самозадоволува пред многуте патници.

Станува збор за дедо кој живее во Маџари во близина на Кванташкиот пазар, а во моментот на снимањето на ова видео се возел во автобусот со број 3Б.

Ваква ситуација не се случувало прв пат во автобусите на ЈСП вели нашиот сведок кој додава дека истиот дедо правел слични ситуации и во маалото во кое живее, а додава дека надлежните треба да преземат повеќе мерки за безбедноста на патниците и децата низ во целиот град.

Редакцијата на КУРИР поради експлицитен материјал го замати видеото кое можете да го погледнете во продолжение.

Извор Курир

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here