Дома Македонија Крадец фатен од безбедносните камери, пријавете ако го препознаете

Крадец фатен од безбедносните камери, пријавете ако го препознаете

490
0
АКЦИЈА

„Дечки ај ве молам видете некој да не го препознае човеков што фино си го украде новчаникот од ташната“-стои во апелот објавен на Твитер.

Крадецот е фатен од безбедносните камери, ако некој го познава-нека пријави.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here