Дома Популарно ЈСП: Постојката „Југодрво“ не е во функција

ЈСП: Постојката „Југодрво“ не е во функција

232
0
АКЦИЈА

Постојката Југодрво, поради изведување на градежни активности на булевар „Кочо Рацин“, привремено не е во функција, соопштуваат од ЈСП.

Автобусите од јавниот превоз ќе почнат да ја користат посочената постојка кога ќе се обезбедат услови на терен, односно кога ќе завршат градежните активности, додаваат оттаму.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here