Дома Македонија Пратеник во Собрание, вечерва си го ранил синот

Пратеник во Собрание, вечерва си го ранил синот

913
0
АКЦИЈА

Пратеник на ДУИ со огнено оружје вечерва си го ранил синот, објавуваат медиумите на албански јазик во земјава.

Како што пишува „Лајм“, функционерот си го повредил синот несакајќи, односно без намера за време на свадбена веселба.

Порталот најавува поопширни информации за подоцна.

Извор Курир

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here