Дома Македонија Претпладнево сообраќајка на превојот Стража

Претпладнево сообраќајка на превојот Стража

499
0
АКЦИЈА
Фото: Aлсат

Сообраќајна несреќа се случи претпладнево во близина на превојот Стража.

Како што информираат од МВР, сообраќајката се случила во 10 часот и 50 минути, а се судриле „ауди“ со скопски регистарски таблички и „фолксваген голф“, со кичевска регистрација.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here