Дома Uncategorized Симпатизерите на СДСМ на Мечкин Камен скандираа: „Северна, Северна“! (ВИДЕО)

Симпатизерите на СДСМ на Мечкин Камен скандираа: „Северна, Северна“! (ВИДЕО)

691
0
АКЦИЈА

На Мечкин Камен се чествуваше денес големиот македонски празник Илинден.

Владината делегација која го одбележа таму овој ден, ја предводеше премиерот Зоран Заев.

Граѓаните кои беа собрани на Мечкин Камен скандираа „Северна, Северна“…

Како изгледаше тоа, погледнете во продолжение:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here