Дома Uncategorized Кој од СДСМ бил главен за капи, маици и сендвичи на Мечкин...

Кој од СДСМ бил главен за капи, маици и сендвичи на Мечкин Камен

493
0
АКЦИЈА

Откако со години СДСМ го обвинувaше ВМРО-ДПМНЕ дека членовите ги лaже со сендвичи за да одат на протecти и прослави вчера партијата на Заев јавно го направи тоа што тврдеше дека е лoшо.

СДСМ вчера делеше сендвичи, маици, капи и организираше автобуси за партиските членови на Мечкин Камен.

Новинарот на ТВ Клан Фуркан Салиу открива кој го спроведувал планот за ситно коpyпмирање на членовите на СДСМ.

Партиска мизерија на „Мечкин Камен“

Партиска мизерија на „Мечкин Камен“

Posted by infomax.mk on Friday, August 2, 2019

Извор Инфомакс

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here