Дома Македонија Еве како се пополнуваат документи во битолската полициска станица

Еве како се пополнуваат документи во битолската полициска станица

424
0
АКЦИЈА
Фото: Офф нет

На социјалните мрежи се појави фотографија од полициската станица во Битола каде девојка се обидува да пополнува документи.

Полицијата наместо и понудат столче на девојката, тие ја гледаат додека таа ги пополнува документите.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here